KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8023282

nr 802 3282

Träsnitt

Japan, motivets mått: 18 x 54

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 21 januari 2013
kl 21:09:08